Інформація

Оптові продажі 
Якщо для вас одяг - таке ж натхнення і улюблена справа, як і для нас, ми пропонуємо вам вигідну співпрацю. Магазин одягу Oli Oli здійснює оптові і роздрібні продажі, - через наш інтернет-магазин ви можете зробити оптову або роздрібну покупку з будь-якої точки України - просто і швидко! 
Для вас ми приготували широкий асортимент якісного одягу власного виробництва. У Oli Oli ви знайдете все те, що має попит у покупців. Ми звертаємо особливу увагу на сезонний вибір одягу, і в курсі переваг наших клієнтів, тому у нас можна купити оптом найпопулярніші моделі. Одяг різноманітних фасонів і забарвлень чекає вас в Oli Oli! 
Однією з переваг роботи з Oli Oli є цінова політика. Вас приємно здивують наші гуртові ціни! Ми працюємо за принципом індивідуального підходу до кожного клієнта, і відповідно розробляємо персональну систему накопичувальних знижок. 
Умови оптового продажу - купівля від однієї ростовки одягу. Ми гарантуємо, що співвідношення ціни і якості в нашому магазині найкраще! Крім того, ми враховуємо зайнятість наших колег, тому система оптових покупок у нас максимально проста.
Для замовлення ви можете скористатися інтернет-магазином, після чого вам передзвонить наш консультант і відповість на усі питання. Після оплати ваше замовлення буде швидко доставлено за вказаною адресою. Бажаєте купити одяг оптом? Заходьте в магазин Oli Oli! Ми завжди вам раді!

 

Заказать обратный звонок